?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Запись опубликована В гостях у главного редактора. You can comment here or there.

Підпунктом 102.2.1 пункту 102.2 статті 102 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) визначено, що грошове зобов’язання може бути нараховане або провадження у справі про стягнення такого податку може бути розпочате без дотримання строку давності, визначеного в абзаці першому пункту 102.1 статті 102 ПКУ, якщо податкову декларацію за період, протягом якого виникло податкове зобов’язання, не було подано.

Враховуючи зазначене, плата за землю юридичним особам, які не подавали податкову декларацію понад 1095 днів нараховується з періоду, у якому виникло податкове зобов’язання.

 

ДПІ у Київському районі м. Харкова

ГУ Міндоходів у Харківській області