?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Запись опубликована В гостях у главного редактора. You can comment here or there.

Згідно з п. 4.1 Положення №1394 у разі змін даних платника ПДВ, у т. ч. місцезнаходження, проводиться його перереєстрація, а Свідоцтво підлягає зміні.

 

Платник ПДВ подає в податковий орган реєстраційну заяву (за формою №1– ПДВ) із відміткою «Перереєстрація». Зробити це необхідно протягом 10 робочих днів із дня державної реєстрації нового місцезнаходження платника податків. До заяви долучаються Свідоцтво й усі засвідчені копії Свідоцтва платника ПДВ. При перереєстрації дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою початку дії нового Свідоцтва є останній день терміну в 5 робочих днів з дня одержання реєстраційної заяви з відміткою «Перереєстрація».

 

ДПІ у Київському районі м. Харкова

ГУ Міндоходів у Харківської області